تبلیغات
. - انتصاب حامیان فتنه در لایه های میانی و زیرین دولت
ماباکسی عقداخوت نبسته ایم
آیاباپیام تسلیت روحانی وهاشمی–بویژه متن پیام او-به خاندان آل سعودموافقید؟


تعداد مطالب :
نویسنده :
بروزرسانی :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
بازدید کل :
بازدید :

اوقات شرعی تاریخ روز
پیج رنک گوگل
انتصاب حامیان فتنه در لایه های میانی و زیرین دولت

دستگیر شده فتنه 88 پس مسئولیت در دانشگاه آزاد این بار به یکی از نهادهای پول ساز دولت راه یافت.

در شرایطی که مدت کوتاهی از انتصاب مساله دار چند تن از پادو های رسانه ای آقازاده فتنه گر همچون (فواد.ص) و (عمار.ک) در یکی از کانون های پول ساز دولت به نام صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر زمان نمی گذرد، برخی اخبار از انتصاب احسان مازندرانی یکی دیگر از دستگیر شدگان فتنه 88 -که هم اینک مدیر مسئولی روزنامه دانشگاه آزاد  است-، در یکی دیگر از کانون های پول ساز دولت خبر می دهند.


حکم احسان مازندرانی از دستگیر شدگان فتنه 88 به عنوان مسئول خبرگزاری مناطق آزاد تاکنون محرمانه مانده است

در حالی که اخبار متعددی از واگذاری کانون های پول ساز دولت یازدهم به طیف نزدیک به کارگزاران حکایت دارد، این بار نیز واگذاری مسئولیت راه اندازی خبرگزاری مناطق آزاد، به احسان مازندرانی دستگیر شده فتنه 88، بیانگر عزم جدی برخی از مسئولان دولت برای واگذاری پست های میانی و زیرین دولت به حامیان فتنه 88 است.بر اساس این گزارش، احسان مازندرانی دستگیر شده فتنه 88 که سابقه ارتباط با رسانه های بیگانه را دارد با حکم محمود احمدی افزادی مجری حامی دولت و مدیر روابط عمومی دبیرخانه شورای هماهنگی مناطق آزاد، به این سمت منصوب شده و بر اساس شنیده ها قرار است به وضعیت نا به سامان رسانه ای این نهاد پول ساز سرو سامان دهد که البته به دلیل حساسیت نسبت به سوابق این دستگیر شده فتنه تاکنون حکم وی محرمانه بوده و رسانه ای نشده است.

 

حکم احسان مازندرانی از سوی محمود احمدی افزادی مجری حامی دولت زده شده است

دبیرخانه شورای هماهنگی مناطق آزاد دارای مجله آغاز، خبرگزاری فرینا و پرتال مناطق آزاد است که مقرر شده روزنامه ای نیز وابسته به این مجموعه راه اندازی شود.

 احسان مازندرانی کیست؟

احسان مازندرانی دستگیر شده فتنه 88 اخیرا علی رغم مخالفت نهاد های مسئول به عنوان مدیر مسئول روزنامه دانشگاه آزاد منصوب شد.این در حالی است بنا به گزارش برخی رسانه ها احسان مازندرانی به دلیل برخی تحرکات تنش آفرین و سوء سیاسی و ارتباط با یک عنصر تجزیه طلب در زمان دانشجویی در دانشکده خبر، با حکم کمیته انظباطی این دانشکده از ادامه تحصیلش جلوگیری به عمل می آید و نمی تواند مدرک تحصیلی کارشناسی خود را بگیرد.

 

حضور احسان مازندرانی در کنار خانواده هاشمی در دادگاه فاطمه هاشمی

احسان مازندرانی از ارتباط پنهان با بی بی سی تا کودتا خواندن انتخابات ۸۸

خبرگزاری مجلس شورای اسلامی(خانه ملت) سال گذشته در گفت گو با یک منبع آگاه نوشت که «احسان مازندرانی» دبیر اجرایی روزنامه‌ اصلاح‌طلب اعتماد به اتهام ارتباط با شبکه رسانه‌ای بنگاه دروغ‌پراکنی بی‌بی‌سی و سایت‌های خبری ضد‌انقلاب بازداشت شد.وی که دبیر اجرایی یکی از روزنامه‌های اصلاح‌طلب است، مدتی در مالزی زندگی می‌کرده و در همان‌جا نیز با رسانه‌های فارسی‌زبان ضد‌انقلاب ارتباط داشته است.

 

احسان مازندرانی در حال مصاحبه با همسر یکی از سران فتنه

آقای مازندرانی و همسرش خانم ملیحه حسینی-که او نیز از روزنامه نگاران اطلاح طب و بازداشت شدگان پس از فتنه ۸۸ است- پیشتر به همراه تعداد زیادی از روزنامه نگاران اصلاح طلب داخلی و ضد انقلاب خارج از کشور در شهریور سال ۸۸ پس از انتخابات باشکوه دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری که منجر به اردوکشی خیابانی عناصر فتنه انگیز شد، در نامه ساختارشکنانه انتخابات ۲۴ خرداد را کودتا خوانده بودند.

فرهیختگان تریبون دانشگاه آزاد یا تریبون اصلاح طلبان

به باور شماری از روزنامه نگاران با روی کار آمدن احسان مازندرانی و تیم همراهش در روزنامه فرهیختگان، این روزنامه به محل تجمع روزنامه نگاران اصلاح طلب و نیز پرداختن به موضوعات نازل سیاسی به جای مسائل صنفی دانشگاهی تبدیل شده است.

رپرتاژ روزنامه دانشگاه آزاد(فرهیختگان) برای خانواده هاشمی

عملکرد جناحی و حزبی روزنامه دانشگاه آزاد درحالی صورت می گیرد که اولین مدیر مسئول این روزنامه چند روز قبل از انتشار آن در ۲۹ اردیبهشت ۸۸ در گفت وگویی با خبرگزاری فارس اعلام کرده بود که این روزنامه كاملاً مستقل از هر جناح و حزب بوده و درباره دستاوردهای دانشگاه آزاد اسلامی اطلاع‌رسانی خواهد كرد. فرهیختگان بیشتر حول محور دانشجو و قشر فرهیخته به تولید مطلب خواهد پرداخت.

با شال و مانتوی کوتاه به فرهیختگان بیایید!

فرهیختگان مازندرانی در ادامه خط و مشی جدید خود در دوره ریاست میرزاده بر این دانشگاه، دست به اخراج گسترده شماری از روزنامه نگاران قبلی این روزنامه زد.

 

به گفته یکی از روزنامه نگاران فرهیختگان در دوره جدید از آنان خواسته شده بود تا با مانتوی کوتاه و شال بر سر کار حاضر شوند!مازندرانی در همین زمینه سیاست های فرهنگی و ارزشی درون این مجموعه را نیز تغییر داد تا جایی که به گفته یکی از روزنامه نگاران قبلی این روزنامه به دستور وی اعلام شد که دیگر لازم نیست خانم‌ها با مقنعه و ظاهر اداری به محل کار بیایند و با شال و مانتوی کوتاه می‌توانند در روزنامه حاضر شوند.


منتظر دیدگاه شما هستیم