تبلیغات
. - این مرد دیگر نمی‌خندد؟
ماباکسی عقداخوت نبسته ایم
آیا با الحاق ایران به کنوانسیون های FATF و CFTموافق هستید؟
تعداد مطالب :
نویسنده :
بروزرسانی :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
بازدید کل :
بازدید :

اوقات شرعی تاریخ روز
پیج رنک گوگل
این مرد دیگر نمی‌خندد؟

علت تغییر رفتار محسوس وزیر همیشه خندان دولت تدبیر و امید چیست؟ روند مذاکرات به کجا کشیده خواهد شد؟ دو ماه دیگر تا پایان مهلت شش ماهه تعیین شده در توافق ژنو باقی مانده است. پیش بینی شما از سرانجام مذاکرات هسته ای چیست؟ آیا توافق نهایی شکل خواهد گرفت؟ با چه شرایطی؟ نظرات خود را برای ما بنویسید.

مذاکرات اخیر ایران و 5+1 در وین که در واقع اولین دور از مذاکرات جدی دو طرف برای دستیابی به توافق دائمی محسوب می شد، از همیشه ناامید کننده تر بود.رسانه های غربی در تحلیل های خود دستیابی به توافق را بسیار سخت عنوان کردند. خواسته های طرف غربی همچنان فراتر از خط قرمزهای جمهوری اسلامی ایران است. عراقچی گفته در همه موارد مورد بحث اختلاف نظر وجود دارد. نشست ظریف و اشتون برگزار نشد. خبری از امیدواری مقامات 5+1 به مذاکرات نیست و...

همه این اتفاقات تصویر آشنای ایرانی ها از همیشه خندان محمدجواد ظریف را هم دچار تغییر کرده است. ظریف بعد از بازگشت از وین مانند گذشته لبخند نمی زند و صحبت هایش از امیدواری نیز قید و شرط پیدا کرده.آیا ظریف از رسیدن به توافق نهایی با 5+1 ناامید شده است؟ آیا زیاده خواهی غربی ها وزیر خارجه امیدوار ایران را هم ناامید کرده؟ مقام معظم رهبری بهمن ماه گذشته در خصوص روند مذاکرات هسته ای و نتیجه آن تصریح کردند: کاری که وزارت خارجه و مسئولان دولتی ما شروع کردند ادامه پیدا خواهد کرد و ایران نقض قرار نمی‌کند، اما اکنون هم می‌گویم که فایده‌ای ندارد و بجایی نخواهد رسید. آمریکا با اصل انقلاب اسلامی و جمهوری اسلامی و پرچمی که شما مردم بلند کردید، دشمن است.

آیا ظریف هم به این موضوع رسیده که مشکل غربی ها نه موضوع هسته ای بلکه اصل انقلاب اسلامی است؟ آیا حنای غربی ها دیگر برای ظریف هم رنگ ندارد؟علت تغییر رفتار محسوس وزیر همیشه خندان دولت تدبیر و امید چیست؟ روند مذاکرات به کجا کشیده خواهد شد؟ دو ماه دیگر تا پایان مهلت شش ماهه تعیین شده در توافق ژنو باقی مانده است. پیش بینی شما از سرانجام مذاکرات هسته ای چیست؟ آیا توافق نهایی شکل خواهد گرفت؟ با چه شرایطی؟ نظرات خود را برای ما بنویسید.


منتظر دیدگاه شما هستیم
پنجشنبه 1393/03/8 09:49 قبل از ظهر
سلام.این توافق به جایی نمیرسه.تا الان هم 5+1 به تعهداتش چقدر عمل کرده؟.هدف اونا نظام جمهوری اسلامیه بقیه چیزها بهانس.