تبلیغات
. - واکنش‌های توهین آمیز دو مثلاً هنرمند
ماباکسی عقداخوت نبسته ایم
آیاباپیام تسلیت روحانی وهاشمی–بویژه متن پیام او-به خاندان آل سعودموافقید؟


تعداد مطالب :
نویسنده :
بروزرسانی :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
بازدید کل :
بازدید :

اوقات شرعی تاریخ روز
پیج رنک گوگل
واکنش‌های توهین آمیز دو مثلاً هنرمند
876-2.JPG

دو تن از هنرمندان شبه روشنفکر که اتفاقاً نسبت خانوادگی هم با هم دارند، در دو ماجرای جداگانه به توهین نسبت به مردم پرداختند.

بهاره رهنما همسر پیمان قاسم‌خانی در واکنش به حاشیه‌های ایجاد شده پیرامون ازدواج مهناز افشار و واکنش‌های مجازی به آن، با حالتی از خود متشکر در صفحه فیسبوک خود نوشت: «اینکه همسر، فرزند کیست به ما چه؟ به شما چه؟ این خصوصی‌ترین تصمیم زندگی یک انسان است. دست از سر زندگی آدم‌های معروف بردارید. این واقعا روا نیست و پوسیده‌ترین طرز فکر است که پدر کسی یا مادرش تا ابد برچسب شخصیتی اوست، کمی به فکر خودمان باشیم تا دیگران! یاد یک جمله از نمایش قبلی‌ام (نوشته خودم) افتادم: «ما آدمای معروف هیچی مون عادی نیست و هیچی مون مال خودمون نیست، نه عروسیمون، نه طلاقمون، نه مرگمون، نه غربتمون؛ هیچی!»

و از طرفی دیگر برادر شوهر او یعنی مهراب قاسم‌خوانی که این روزها مثلاً برای حمایت از تیم ملی به برزیل رفته است، در واکنش به اعتراضات صورت گرفته به شلوارک پوشیدن و گشت زدنش در برزیل به طعنه نوشت: « من نماینده ایران در برزیل نیستم و هیچ مسئولیت سنگینی هم روی دوش خودم حس نمی‌کنم. من نماینده خودم هستم و به عنوان یه عشق فوتبال و عشق سفر اومدم که از دیدن فوتبال و یه کشور جدید لذت ببرم. در نتیجه توقع خاصی از من نداشته باشید. همونطور که وقتی شما به سفر میرید من هیچ توقعی از شما ندارم.»

 

قاسم‌خانی در یادداشت مبتذل خود که در فیسبوک منتشر کرد علاوه بر ادعای اینکه با پول بیت‌المال نیامده و اسپانسر هزینه سفر او را داده حرفهای نامربوط دیگری مثل اینکه در حمام چیزی تنم نیست و در استخر مایو می‌پوشم و بروید در فرودگاه جلوی همه کسانی که می‌روند سفر را بگیرید و... هم نوشت.قبل از هر چیز باید گفت که شلوارک پوشیدن یا نپوشیدن یک نویسنده طنزهای لوده تلویزیونی و یادداشت سخیف او واقعا بی‌اهمیت و بی‌نیاز از پاسخ است و اگر قرار باشد سفر این جمع با عنوان حمایت از تیم ملی به برزیل زیر ذره بین قرار بگیرد، باید به مسائلی در خصوص چرایی اصل این سفر، هزینه‌های انجام شده برای آن، قراردادهای منعقد شده بین مدیر سفر و اسپانسر و احیاناً سایر نهادها و سازمان‌ها، و حتی سفر پسران برخی مدیران صدا و سیما و... پرداخته شود.

اما آنچه حائز اهمیت است اینکه اینبار هم دمل چرکین غرور و خود برتربینی این قشر مثلاً هنرمند نیشتر خورده است و در برابر کوچکترین واکنش‌ها به رفتارهای آنها، مردم را آماج توهین‌ها و تحقیرهای خودشان کرده‌اند.حال آنکه معلوم نیست قاسم‌خانی که تا پایش به برزیل رسیده نماینده خودش شده است، چرا در این یکی دو ماه که همه جا سخن از اعزام گروهی از هنرمندان برای حمایت از تیم ملی به برزیل بود، از این حرفها نمی‌زد و خودش را فقط نماینده خودش نمی‌دانست؟!این چرا افراد آن وقتی که به لطف شهرت برای حضور در یک برنامه نیم ساعته تلویزیونی، میلیونها تومان پول طلب می‌کنند، به شهرت و محبوبیت خود فحش و بد وبیراه نمی‌گویند اما همین‌که مردم درباره رفتار آنها کوچکترین واکنش ناخوشایندی ابراز کردند، شروع می‌کنند به توهین و تحقیر مردم؟جالب آنکه این رفتارهای سریالی برای مدیران رسانه ملی هم درس عبرتی نمی‌شود که انقدر در این بادکنک‌ها ندمند و این افراد بی‌جنبه را بزرگ نکنند. حال باید منتظر ماند و دید دمل رفتارهای اینچنینی این قشر که به یک برادر شوهر و زن داداش محدود نمی‌شود، بار دیگر کی نیشتر خواهد خورد و چرک و عفونت غرور و تفرعن از ان بیرون خواهد زد.


منتظر دیدگاه شما هستیم