تبلیغات
. - یک سال و نیم تحقیر!
ماباکسی عقداخوت نبسته ایم
آیا با الحاق ایران به کنوانسیون های FATF و CFTموافق هستید؟
تعداد مطالب :
نویسنده :
بروزرسانی :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
بازدید کل :
بازدید :

اوقات شرعی تاریخ روز
پیج رنک گوگل
یک سال و نیم تحقیر!

یک سال و نیم تحقیر! آیا نمی بینید که با وجود مذاکراتی که یک سال و نیم است به طول انجامیده ، غربی هرروز وقیح تر و آشکارا تر در امور داخلی مان دخالت می کنند ! آیا نمی بینید که هر روز پررو تر و باجسارت تر ارزش های مارا لگدمال می کنند:

پرده اول : ( آذر 92) توهین بی سابقه تاریا کرونبرگ رییس هیات پارلمانی اروپا به هاشمی رفسنجانی در حاشیه دیدار این هیات با آقای هاشمی . در این دیدار پس از ورود آقای هاشمی به محل دیدار ، کرونبرگ حتی از جای خود هم بلند نشد !

پرده دوم : ( آذر 92) اهداء جایزه ساخاروف به محکومین فتنه 88 توسط هیات پارلمانی اروپا . در این ماجرا که در سفارت یونان اتفاق افتاد اعضای این هیات هدایای نفیسی را به نسرین ستوده و جعفر پناهی اهدا کردند .

پرده سوم : ( اسفند 92) دیدار مخفیانه خانم کاترین اشتون با محکومین فتنه . در این دیدار اشتون با نرگس محمدی و مادر ستار بهشتی دیدار و از وضعیت حقوق بشر در ایران ابراز نگرانی نمود .

پرده چهارم ( بهمن 93) دیدار خانم کلادیا روت نایب رییس مجلس آلمان با دکتر عارف و به زبان آوردن سخنان حیرت آمیزی از رفع حصر و انتخابات 88 و وضعیت انتخابات آینده مجلس!

بعد از روی کار امدن دولت اعتدال شاهد اتفاقاتی در داخل بودیم که واقعا تاسف برانگیز است . اتفاقاتی که بنظر می رسد با هدف عمل به شعار تنش زدایی می افتد ولی این چه تنش زدایی است که طرف مقابل در خاک ما ارزش ها و اعتقادات ما را تحقیر می کند.این چه تنش زدایی است که عجوزه ای به خود جرات می دهد اینگونه لجن پراکنی کند ! این چه تنش زدایی است که به مقام رسمی مملکت توهین می شود ! ما در اینجا قصد تخطئه مذاکرات هسته ای را نداریم ، ولی روی سخن ما این است که بس کنید خوش خیالی و فرو رفتن در ژست غرب دوستی را !! آیا نمی بینید که با وجود مذاکراتی که یک سال و نیم است به طول انجامیده ، غربی هرروز وقیح تر و آشکارا تر در امور داخلی مان دخالت می کنند.آیا نمی بینید که هر روز پررو تر و باجسارت تر ارزش های مارا لگدمال می کنند ! در اینجا روی سخن ما به ذوب شدگان در غرب است که با خوشحالی تمام هنوز بر طبل توخالی آشتی با غرب می کوبند و چشم خود را بر روی این همه تحقیر بسته اند ! آیا ندیدید جام شیردال تقلبی شان را !

آیا ندیدید که بعد از دیدار روحانی و کامرون ، کامرون چگونه به ما حمله کرد ؟! آیا نمی بینید که چگونه دندان های خود را به حقد و غضب به هم می فشارند ؟!لطفا بس کنید این همه خوش باوری را.خدا رو شکر جمهوری اسلامی کسانی مثل حضرت امام خامنه ای و سیدحسن نصرالله رو داره تا هرازگاهی با سخنرانیاش ، احساس عزت پیدا کنیم...!


منتظر دیدگاه شما هستیم
یه دنیا امید دوشنبه 1393/11/13 10:46 بعد از ظهر
از تصادف جان سالم به در برده بود و می گفت :
زندگی اش را مدیون ماشین گران قیمتش است ...
و خدا همچنان لبخند می زد ..

سلام
پیش من هم بیاین خوشحال میشم